Özel Araç Hizmeti

İsteğinize göre özel araç ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Para, kıymetli maden veya eşyalarınızın taşınması için en güvenli yöntem ve araçlarımızı hizmetinize sunmaktayız. Ayrıca, Üst Düzey Yöneticileriniz için zırhlı özel araç, sürücü ve koruma personeli tahsis etmek suretiyle seyahatlerinizin güvenli bir şekilde yapılmasını sağlıyoruz.

Araç tipleri isteğinize bağlı olarak tespit ve tahsis edilmektedir. Zırhlı araçlarımız kurşungeçirmez olup, araç ile birlikte araç sürücüsü, koruma personeli ve teçhizatı bulunmaktadır.

Ayrıca, bayan yolcularımızın talepleri olması durumunda bayan sürücü ve araç hizmeti vermekteyiz. Bu kapsamda, hızlı, güvenli ve makul ücretler karşılığında, bayan sürücüsü olan araçlar tahsis edilebilmektedir.

Bütün araçlarımız temiz, bakımlı, lüks, konforlu, güvenilir ve sınıfının en iyi araçları olarak sunulmaktadır. Bu konuda rakip tanımıyoruz ve hizmetimizi 7 gün 24 saat esasına göre vermekteyiz. Bu kapsamda özel ve iş seyahatleriniz için gerekli araç ihtiyacınızı karşılamak bizim görevimizdir.

Bu konudaki hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.