Yakın Koruma Hizmeti

Silahlı güvenlik ya da silahsız olarak kişi veya kurumlar tarafından verilen görevleri yerine getiren yakın korumalar, yüksek reflekse, altıncı hisse ve dayanıklılığa sahip kişilerdir. Her çeşit zorlu ve tehlikeli ortamda sakinliğe sahip ve korunan kişi olası durumlardan gelebilecek tehlikeleri bertaraf etmeyi başaran eğitimli ve deneyimli personellerdir. Müşterilerin ve onların aile üyelerinin günlük yaşamlarına müdahale ile tam güvenliğini sağlayan özel koruma ekibimiz, eğitimli ve alanında uzman bir ekiptir. Güvenlik kapsamındaki her alanda görev yapan kişiler olarak kişisel koruma hizmetini en etkili şekilde sunarlar. 

Çağın gerektirdiği ihtiyaçlar doğrultusunda en kaliteli ve en güvenilir koruma hizmetinin sunan firmamız, yılların verdiği deneyimle sektörde ilk tercihler arsında olmaya devam ediyor. Müşterilerinin yaşamını daha güvenilir kılarak daha huzurlu ve daha kolay bir yaşam sunuyor. Kişilerin ve kurumların özel güvenlik personel ihtiyacını karşılayarak her bir müşterisinin gerçek faaliyetlerini yapabilmelerini ve yaşamını durgun bir şekilde devam ettirebilmelerini sağlıyor. Sürekli yenilenen güvenlik stratejileri doğrultusunda ve yasalara uygun bir hizmet sunarak daima müşteri memnuniyetini sağlıyor. 

Kaliteli, etkili ve hesaplı bir özel VIP Güvenliği almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Daha fazla bilgi için iletişime geçip, alanında tecrübeli güvenlik görevlisi ekibimizin kaliteli hizmetlerinden en hesaplı şekilde faydalanın. Personellerimiz Uluslararası Yakın Koruma Savunma Eğitim Federasyonu tarafından yetiştirilmektedir.